Önemli Bilgi!

Lütfen Tablet'inizi yan çeviriniz. Web sitemiz bu modda daha düzgün görüntülenecektir.
Please use your tablet landscape mode.

 
 
 
Tanıtım
 

 

Standart Cıvata Tic. Ve San. A.Ş, kurulduğu yıldan başlayarak sektörde en üst sıralarda yerini almış ve oluşturduğu yenilikler ile teknolojik değişikliklere öncülük etmiş ve sektörün belirleyicisi konumuna gelmiştir.Standart Cıvata’nın kurulduğu 1982 yılından,bu güne sektörde lider firma olmasının ana sebepleri,daima daha ileri,daima daha iyisi mantığını ilke edinmesi,dünya teknolojilerini birebir takip etmesi ,insana yatırım yapmaktan hiçbir zaman vazgeçmemesi ve bununla birlikte uzman satış politikaları,kaliteli ürün yelpazesi ve en uygun hizmeti sunmasıdır.Değişmeyen tek şeyin değişim olduğu mantığıyla,sürekli değişime açık ve sürekli iyileştirmeye dayalı felsefesini benimseyerek bugün İzmir Çiğli Atatürk Organize Sanayi Bölgesinde 10.000 m2  si kapalı alan olmak kaydıyla toplam 20.000 m2 kurulu depolama ve satış-pazarlama tesisinde 10.10.2011 tarihinden itibaren faaliyetlerini sürdürmektedir.

Yıllık 38.000 ton üretim gücüyle kardeş firma Norm Cıvata San. ve Tic. A.Ş.’nin desteğini de yanına alan firmamız seçkin ve güvenilir markaların tercihi arasına girmiştir.

Amacımız müşterilerimize hep daha iyisini sunmayı ,  yatırımlarımıza her geçen gün bir yenisini ilave etmeyi ilke edinmektir. Türkiye genelinde 6 ana bölgede ki toplam 48 il de Yerleşik pazarlama kadrosuyla müşteri memnuniyetini benimsemiş, müşterilerini iş ortağı olarak özümsemiş bulunmaktadır. Standart Cıvata AŞ. ithalat ve ihracatta sektörün lideri olup,matkap uçlu vida –sunta vidası-gijon-düz ve yaylı rondela,dübel ve inox bağlantı ve tüm bağlantı elemanları,hırdavat ithalatıyla imalat sanayindeki çok büyük bir açığı kapatmakla beraber kaliteyi beraberinde getirmiştir.Kaliteyi İtalya , Sırbistan  ,Yunanistan, Bulgaristan , Makedonya, Romanya, Polonya, Hırvatistan , Fas ,Tunus, Mısır gibi birden çok  ülkeye taşımış ihracatını da uygun fiyat , yüksek kalite, zamanında teslim, politikasıyla güçlü hale getirmiştir. Ayrıca her türlü özel üretim bağlantı elemanlarınıda tedarik edebilen Firmamız 2006 yılından itibaren Home Depo & Kanban sistemlerini  alt yapısı müsait müşterilerine sunmaktadır.Perakende satışını da 1.Sanayi Sitesinde bulunan şubesiyle sağlamaktadır.

2003 yılında aldığı TSE / EN  ISO- 9001-2000 kalite belgesiyle, ürün ve hizmet kalitesini tescil ettirmiş, bununla birlikte STANDART CIVATA TİC.VE SAN. A.Ş’nin  tescilli olan STD markası sektöründe güveni, yeniliklerini ve gelişimini devam ettirmektedir. Şirketimiz bilişim sisteminde de büyük bir yatırıma girmiş 2008 yılında tüm süreçlerini CANIAS ERP  sistemiyle yönetmeye başlamıştır.Bu sistemle bilgi ağını müşterilerine açarak stok kontrolü,satış sonrası hizmet ve fiyat politikasında yepyeni bir sayfa açmış, 2008 yılının ortalarında yeni bir yatırım daha yaparak yine sektörde bir ilk olan 60 ton kapasiteli tam otomatik bilgisayar kontrollü perakende depolama makinesini devreye girmesini sağlamıştır.Kalite kontrolü , kendi bünyesinde bulunan Kalite Kontrol Laboratuvarı sayesinde gerçekleştirip ürünlerine kendi güvencesinide katan Standart Cıvata Bölgesel pazarlamayla birlikte sektörel olarakta uzmanlaşmış personeli ile sektör bazında daha iyi hizmet vererek pazarlama ağını daha da genişletmiş, Pvc kapı-pencere’den, makineye, inşaattan, mobilya’ya, petrokimya sektöründen,denizcilik sektörüne,elektronik’ten otomotive kadar bir çok sektörde uzman tedarikçi firma konumuna  gelmiştir. Ford Otosan firmasının da lojistik danışmalığını yapmaktadır. Her geçen gün yeni bir sektör grubunu bünyesine ekleyen Standart Cıvata geleceğe doğru emin adımlarla ilerlemektedir.

Standart Cıvata Tic. Ve San. A.Ş, bağlantı elemanlarındaki  tecrübesini ve bilgisini, müşterileriyle paylaşmak için dönemsel olarak seminerler düzenleyerek, sektördeki yenilikler ve teknolojilerden müşterilerini haberdar etmekte, ve kendi bünyesindeki personeli bilinçlendirmektedir.Yurt içi ve yurt dışı fuarları birebir takip etmekte, bir  çoğuna bizzat katılarak, tüm yenilikleri günbegün kendi bünyesinde uyarlamakta, bununla birlikte hem yurt içinde, hem de yurt dışında sektörün öncüsü olarak anılmakta.Uluslararası piyasada  bağlantı elemanları sektörüne yön veren  global ve güçlü firma olma yolundaki hedefine hız kesmeden ilerlemektedir.

 
 
 
NORM CIVATA SANAYİ ve TİCARET A.Ş.
Atatürk Organize Sanayi Bölgesi 10007 Sok. No: 1/1, 35620 Çiğli, İzmir - Turkey
Telefon : + 90 (232) 376 7610 (PBX) Fax : + 90 (232) 376 7613